Дитячо-юнацькі організації

В 30-й школі – цікавих справ доволі.

В нашій школі діють три дитячо-юнацьких об’єднання:

/Files/images/3.jpg

“Барвінчата” - добровільний рух молодших школярів у віці від 6-10 років, повністю позбавлений політичного підгрунтя.

Ціль : виховати чемного громадянина України, який є патріотом своєї Батьківщини,береже честь родини, поважає і цінує колектив.

Задачі: - організувати дітей в клуби за інтересами;

-допомогти дитині зайняти активну життєву позицію,придбати певний соціальний досвід і реалізувати себе через спільну діяльність і спілкування з однолітками;

- прилучитись до самоосвіти, самовиховання, самовдосконалення через книгу та гру.

Результат: самореалізація різних здібностей дітей через програму конкурсів, ігрових програм та тематичних заходів.

/Files/images/2.jpg

“Козацька слобода”- самодіяльне громадське об’єднання дітей, підлітків та дорослих, створене на добровільних засадах. Зародилася в стінах ЗОШ №30 в 1999-2000 році з ініциативи вчителя української мови та літератури Матюніної В.А.

Ціль: згуртувати дітей, підлітків та дорослих для створння найрізноманітших форм, методів та програм на виконання добрих та корисних справ, розвивати різноманітні здібності у підрастаючого покоління та самореалізація їх через різноманітні форми роботи.

Задачі: - Виховання у дітей віри в себе ; своєї родини, до краю, в якому народилис

-пізнання та примноження краси природи;

- утвердження, збереження та примноження традицій свого народу;

- знайомство з історичним минулим України;

-виховання поваги до державної символіки, народних символів та традицій.

Найбільш визначні проекти:

“Посвята в козачата”, “Козацькі забави”.

Результат: 2012 рік – укладено угоду з Краматорським козачим полком ім. С. Таранова про спільну роботу з пропаганди козацького руху в Україні та нашому регіоні.

/Files/images/1.jpg

Рада старшокласників – об’єднує найактивніших учнів 8-11 класів.

Девіз: Щоб цінували вас і все це так, самі собі ціну знайте!

Ціль: організувати учнів старшої школи на участь в процесі “Три С”: самоосвіта, самовиховання, самовдосконалення, враховуючі те,що учень-активний учасник навчально-виховного процесу.

Задачі: - залучити якомога більше старшокласників до самовидвиження, щоб добитися власної значимості;

- виховати у юнацтва активну суспільну позицію.