Бібліотека

• Традиційно щороку в ЗОШ №30 проходить виставка осінніх букетів та поробок із природного матеріалу, присвячена святкуванню Дня вчителя.

"Природо росяна, уклін твоїй красі", - саме під таким гаслом 1 жовтня були виставлені роботи учнів 1-11 класів. Композиції, які створили, діти, вражали своєю оригінальністю, креативністю, різноманітністю, фантазією та красою. Найкращі роботи були нагороджені.

• З 01. 10. 2020 року розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек , який відбуватися під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Головна мета привернення уваги до екологічних проблем краю та виховання в учнів дбайливого ставлення до природи та її мешканців.

Шкільний бібліотекар ЗОШ № 30 Захарченко М. В.  сумісно з бібліотекою ім. М. Свєтлова для учнів 6 класів провели конкурс веселих та винахідливих «Пташині розмови», присвячений нашим пернатим друзям. Змагання проходили між командами дівчат «Сороки» та хлопців «Шпаки». Усі учасники гри приймали активну участь у конкурсах «Впізнай птаха за описом», «Пригадай приказку» та інші. Капітани команд проявили себе гарними знавцями птахів України. Захід було проведено на свіжому повітрі у шкільному садочку, що сприяло зближенню з природою рідного селища Ясногірка.