Ліцензії на впровадження освітньої діяльності

Висновок

атестаційної експертної комісії управління освіти

Краматорської міської ради щодо атестації

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30

Адміністрацією, разом із педагогічним колективом, протягом року проведений самоаналіз діяльності навчального закладу. Самоаналіз був проведений згідно Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, які затверджені наказом МОН України №99 від 14.02.2005 року.

Міською експертною комісією, у складі 14 осіб, з 9 листопада по 21 листопада 2009 року була проведена наукова-методична експертиза вивчення рівня освітньої діяльності закладу. У ході перевірки були використані різні методи, як теоретичні, так і емпіричні.

Перевірка засвідчила, що управлінська діяльність здійснюється через систему внутрішньошкільного контролю, на підставі аналітичної діяльності та моніторингових досліджень, істотною характеристикою якої є системність, цілісність, відмова від командно-бюрократичної, суб’єкт-об’єктної орієнтації у взаємодії учасників навчально-виховного процесу га перехід до державногромадської моделі керівництва, упровадження особистісно-орієнтованого підходу в управлінні сучасною школою. У закладі спостерігається прагнення застосовувати у внутрішньошкільному управлінні загальні закономірності сучасного менеджменту, розглядати школу як складну соціальну систему, яка постійно розвивається й оновлюється. Заклад освіти забезпечений сучасною комп’ютерною технікою, яка ефективно використовується як у навчально- виховному процесі так і в управлінській діяльності. У закладі проводитиметься систематична робота в напрямку оздоровчої функції школи та забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт. дітей із малозабезпечених сімей. Школа на 100% укомплектована фахівцями з педагогічною освітою, 72 % із яких першої та вищої кваліфікаційної категорії, 19% мають почесні педагогічні звання та нагороди. Освітній рівень педагогічних працівників забезпечує всі потреби навчально- виховного процесу закладу. Здійснюється своєчасна курсова підготовка, атестація працівників. Вагомою складовою діяльності педагогічних працівників є науково-методична та дослідницька робота, розробка та впровадження авторських методик та технологій у навчально-виховний процес, що свідчить про високий рівень управлінської компетентності керівництва школи.

У школі є предметні кабінети, які забезпечені обладнанням, комп’ютерною технікою, меблями відповідно до Типових переліків, передбачених для даного навчального закладу. Заклад має спортивний майданчик, який вміщує в собі гімнастичне містечко з нестандартним тренажерним обладнанням. Матеріальна база школа постійно оновлюється. Викопано заміну комунікацій опалення, ремонт усіх трьох поверхів школи, регулярно здійснюється профілактичний ремонт окремих комунікацій та опресування системи опалювання. Зовнішній вигляд і оформлення будівлі відповідає існуючим вимогам до сучасного дизайну. У школі створені всі умови для проведення безпечного та ефективного навчально-виховного процесу. Рівень освітніх послуг, що надає загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 із профільним навчанням, та її рейтинг у місті мають тенденцію до зростання.

На підставі аналізу самооцінки та проведеної перевірки діяльності закладу зроблені висновки щодо об’єктивності самооцінювання та висновків адміністрації школи. Педагогічний колектив відповідально поставився до висновків і пропозицій міської експертної комісії. Намічені конкретні шляхи реалізації проблем, що визначені у ході самоаналізу та атестації закладу, розроблені додаткові заходи, внесені зміни до перспективного та поточного планування.

За наслідками атестаційної експертизи встановлено, що рівень освітньої діяльності Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 з профільним, навчанням відповідає високому рівню. Навчальний заклад вважається атестованим з відзнакою,директор школи Рідош Михайло Іванович відповідає займаній посаді.

Голова експертної атестаційної комісії, заступник начальника управління освіти Є.Є.Сидорова